ТзОВ "БАЛКО"

м. Львів, вул. М. Залізняка, 15

тел./факс (032) 237 08 87

тел. (032) 239 33 94

Паспортизація споруд

Назва винесена в заголовок є синтезованою. Під нею розуміється візуальне та інструментальне обстеження будівель і споруд, обміри будівель, розробка рекомендацій та робочих креслень посилення як будівель і споруд в цілому так і окремих конструктивних елементів і , власне, паспортизація – тобто видача будівельного паспорту споруди.

Зрозуміло, що виконання вказаних робіт вимагає високої кваліфікації персоналу, великого досвіду робіт, наявності технічних засобів та засобів обробки інформації, власної лабораторії. Всі ці складові присутні в проектному підрозділі ТзОВ «Балко». Так, наприклад, керівник підрозділу, Юрій Балагурак, має більш як сорокарічний досвід роботи в проектних інститутах на керівних посадах, є дійсним членом Академії будівництва. Директор ТзОВ «Балко» Котів Михайло Васильович захистив кандидатську дисертацію в галузі посилення металевих конструкцій, довгий час – понад 10 років - працював по всесоюзних програмах по посиленню конструкцій та споруд, є ведучим доцентом по спеціальності « Міське будівництво та господарство». Поряд з ними працюють ще декілька високококласних спеціалістів, а також молоді хлопці, що нещодавно закінчили НУ «Львівська політехніка» і тепер активно, звичайно під наглядом, застосовують здобуті знання на практиці.

Враховуючи солідну теоретичну підготовку, а також величезний досвід, працівники ТзОВ «Балко» в силі виконати складні інженерні задачі по посиленню будівель та споруд. Так, в 1996 році ми посилювали покрівлю адмінкорпусу ВАТ «Оріана», що була запроектована з грубими помилками. При аналізу причин та характеру руйнувань конструкцій ми вияснили, що при застосуванні звичайних інженерних розрахунків неможливо пояснити стан конструкцій. Тому ми провели розрахунки з врахуванням геометричної нелінійності роботи конструкцій і картина прояснилася. Було проведене грамотне посилення елементів. Тому слід зауважити, що не кожній організації посильно проводити наукові а не інженерні розрахунки.

Проте ТзОВ «Балко» не цурається і великої рутинної праці. Так в 2005 році наша організація обстежела і виробила паспорти на майже всі будівлі ВАТ «Жидачівський целюлозо-паперовий комбінат». Робота виконується на найвищому рівні, що вже оцінило керівництво ВАТ «ЖПК».

 

free pokerfree poker
Designed by ARTIX