ТзОВ "БАЛКО"

м. Львів, вул. М. Залізняка, 15

тел./факс (032) 237 08 87

тел. (032) 239 33 94

Історія

1995 рік - засноване Повне товариство «Балагурак та Котів» з метою налагодити випуск сучасних опоряджувальних матеріалів на теренах Львівщини.

1996 рік – орендовані перші виробничі площі в ПМК-9. Тодішній директор ВАТ ПМК-9 п. Юліан Мартин надав нам притулок, хоча знав, що особливих прибутків від нас він не матиме. Перший продукт – шпаклівка внутрішня.

1997 рік – перша фарба . Балко ФВ-1. Від аналогічних продуктів на ринку наша фарба відрізнялась доброю адгезією, високою укривистістю, хорошою паропроникністю.

1998 рік – технічний директор І. Балагурак пройшов навчання по програмі CDG для керівників малого та середнього бізнесу, що включала в себе стажування на підприємствах Німеччини. Стажування в лабораторіях, на виробництві та в відділі технічног маркетингу передових фірм дало уяву про загальні підходи до розробки сучасних оздоблювальних продуктів, технології їх виробництва і кінцевого контролю іх якості. Триває розробка нових матеріалів. Випущені перші фасадні матеріали Балко – фарба та пастоподібна шпаклівка.

1999 рік – до ПТ «Балко» прийшов перший успіх. Воно активно включилось в підготовку об’єктів до самміту президентів Європи. Оздоблювальні матеріали «Балко» використані при ремонті історичного музею (проспект Свободи, 22 у м. Львові), Будівлі «Рокс», де відбувалась зустріч президентів, житлових будівель по вул. Рилєєва, …… Підрядники гідно оцінили оперативність поставки матеріалів «Балко» та їх високу якість. Формується кольорувльна лабораторія.

2000 рік – Балко поступово перебазовує свої виробничі потужності на територію заводу Кінескоп. Триває випуск та вдосконалення продукції.

2001 рік – Оновлюється виробниче обладнання. Причому дисольвер передової конструкції розроблений безпосередньо директором п. М. Котівим. Балко починає активно створювати свою лабораторію для можливості визначення фізико-механічних ввластивостей існуючих будівельних матеріалів і їх хімічного складу. Формується проектний підрозділ. Основна увага при цьому звертається на проблеми обстеження існуючих будівель і споруд, визначення в них дефектів і пошкоджень, та на розробку проектів їх реконструкції та ремонту.

2002 рік – Запускається виробництво полімерних клеїв для наклейки паркету та лінолеуму. Формується склад працівників лабораторії. Лабораторія готується до акредитації.

2003 рік – Акредитація лабораторії. Випуск і погодження нових технічних умов на продукцію. Починається випуск декоративних тиньків – венеціанської штукатурки та кольорованих камінців.

2004 рік – Розробка ТУ на сухі будівельні суміші. Встановлення і пусконаладка обладнання для випуску сухих будівельних сумішей (СБС). Розробка рецептур для випуску великої номенклатури СБС. Розробка і випуск нових фарб з покращеним розтіканням та фарб по дереву та оцинкованому металу.

2005 рік – Активне виконання робіт по паспортизації будівель і споруд міського господарства. Випуск повної номенклатури СБС. Вдосконалення технологічного обладнання. Впроваджується система власного кольорування кварцового піску.

2006 рік – ТзОВ «Балко» розробило та впровадило матеріали для відсічки капілярної вологи стін. Гідроізоляцію споруд ТзОВ «Балко» виконує в співпраці з доцентом кафедри будівельного виробництва НУ «Львівська політехніка» п. Ілівим В.В.

2007 рік - Початок співпраці з інститутом Укрзахідпроектреставрація. Балко виконує технологічні частини проектів реставрації пам»яток архітектури м, Львова. Початок участі в проекті будівництва нового цементного заводу«Суха піч» на ВАТ «Подільський цемент». Відбувається співпраця в рамках цього проекту з багатьма вітчизняними та іноземними спеціалістами та компаніями. Розроблені матеріали для ремонту залізобетону.

2008 рік – Перша будівля у Львові реставрується за допомогою і під контролем працівників Балко – Будівля Фінансової академії у м. Львові – Коперніка, 4. Вперше застосовано лесуючу фарбу – ефект старого будинку поєднується з сучасними способами захисту будівель.

2009 рік – Реставрація дзвіниці Вірменського собору (замовник – Управління охорони історичного середовища, підрядник – ТзОВ «Стелла», проектний інститут – Укрзахідпроектреставрація, технологія та матеріали - ТзОВ «Балко»). Реставрація камяниці Шольц-Вольфовичів (Ринок,23) . Розроблені матеріали для ремонту пісковика.

2010 рік – Продовження активної співпраці з проектом «Суха піч». Реставрація ансамблю Вірменського собору. Нагородження колективу учасників реставрації дзвіниці Вірменського собору кришталевою цеглиною в м. Люблін (Польща).

2011 рік – Історія продовжується.

Переглянути фотографії розділу "Дипломи, сертифікати"

 

free pokerfree poker
Designed by ARTIX